У поліції розповіли про найпоширеніші злочини, пов’язані з COVID-сертифікатами

“На сьогодні ми маємо 870 кримінальних проваджень (щодо COVID-сертифікатів – ред.), і 92% цих проваджень стосуються підробки документів. Потім ідуть шахрайства, несанкціоноване втручання в електронні та комп’ютерні мережі та службові підроблення”, – розповів Ігор Клименко.

За його словами, більше 70 проваджень стосуються медпрацівників, причетних до підробок документів про вакцинацію. Клименко уточнив, що законом за це передбачено до 5 років позбавлення волі.

Ще одна категорія порушників – туристичні оператори, які пропонують пакети вже з COVID-сертифікатом.

“У мене питання до кожного громадянина, який купує ці сертифікати. Ви платите 500-1000 грн за цей сертифікат, але ви в нервах і хвилюванні їдете на відпочинок. І ви знаєте, що, можливо, вас перевірять, потім буде кримінальне провадження, підозра і реальне судове рішення. І на кар’єрі деяких наших громадян буде назавжди поставлений хрест. Тому що в базі даних буде інформація, що є рішення суду саме за використання підроблених документів”, – зауважив Клименко.

Джерело: Укрінформ

Нагадаємо, по всій Україні діє понад 1200 мобільних груп, які мають повноваження перевіряти справжність сертифікатів про вакцинацію від COVID-19.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-poilcii-rozpovili-pro-najposhirenishi-zlochini-povjazani-z-covid-sertifikatami/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=u-poilcii-rozpovili-pro-najposhirenishi-zlochini-povjazani-z-covid-sertifikatami

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top