У Пологах через постійні обстріли відсутні електропостачання та мобільний зв’язок

У Запоріжжі обговорили, які проблеми жителів Пологівського району потрібно вирішити в першу чергу

У Запоріжжі відбулась нарада обласної влади з представниками громад Пологівського району. Найактуальніші проблеми на триторії району —  евакуація населення, ремонт електромереж, забезпечення соціальними виплатами. Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.

За словами  начальника управління транспорту та зв’язку ЗОВА  Романа Пісарева,  у Пологівському районі наявні проблеми з мобільним зв’язком. Це результат пошкоджень ліній комунікацій,  а у деяких випадках — через відсутність електроенергії. Зважаючи на постійні обстріли, оператори проводять ремонт лише тоді, коли це безпечно.

Представники громад також доповіли, що майже всі соціальні виплати проводять вчасно. Виключенням є громади, у яких наявні проблеми зі зв’язком, проте вже шукають шляхи вирішення цього питання.

Під час наради заступник начальника департаменту ЖКГ та будівництва ЗОВА Дмитро Кабанов нагадав про необхідність фіксації усіх руйнувань та збитків.  Для відшкодування цієї шкоди у майбутньому, варто сконцентрувати свою увагу на якісному веденні списків та фотофіксації зруйнованих об’єктів. Громади створюють спеціальні комісії, які фіксують ці об’єкти, проте у деяких випадках цю роботу відтерміновують через небезпеку.

Під час наради також звучало питання евакуації не мобільних людей з території, які зазнають обстрілів. Голова Пологівської РДА Артур Крупський наголосив на необхідності якнайшвидшого вивезення людей з населених пунктів, які знаходяться на лінії розмежування.

У Запорізькій обласній військовій адмінстарції також нагадали, що голови громад мають  повідомляти про всі випадки затримань чи взяття в полон українських громадян окупантами. Відповідні служби фіксують кожен випадок та працюють над скорішим поверненням наших людей.

Нагадаємо, раніше «Індустріалка» повідомляла про те, що у запорізькому селі окупанти викрали родину фермерів.

Читайте також: Омбудсменка закликала негайного вивести російських військових з території Запорізької АЕС. 

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Сообщение У Пологах через постійні обстріли відсутні електропостачання та мобільний зв’язок появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-pologah-cherez-postiyni-obstrili-vidsutni-elektropostachannya-ta-mobilniy-zv-yazok

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top