У Пологівському районі аж 18-й рік поспіль, на базі місцевої школи, діють творчі гуртки

У творчому гуртку діти вчаться малювати, шити, в’язати, опановують нові для себе види образотворчого мистецтва і розвивають таланти.

Гуртки відвідують більше 10-ти місцевих школярів. У навчальному закладі організували, навіть, свій невеличкий музей. На полицях роботи учнів. Різноманіття виробів радує око. Особливу увагу привертає міні-зоопарк: котик, пес, півень, кінь. Це вироби з соломи. Автор еко-виробів одинадцятикласник Володимир Ольховий. Незвичайні вироби юнаку вдається створювати вже декілька років. Для кріплення матеріалу майстру слугують клей та канат-шпагат. Вже готові вироби майстер оздоблює додатковими декоративними деталями. Навчився, навіть, в’язати крючком. Наразі учень працює над створенням слона.

Талантів і захоплень у відвідувачів творчих гуртків безліч. А навчає дітей пані Лідія. Колись, саме вона, започаткувала гуртки у сільській школі, тим самим організувавши цікаве дозвілля. Спільним успіхам вчителя та учнів радіє і вся школі, і все село. Мають вже не один десяток нагород. Сама ж вчителька постійно саморозвивається. Веде особистий сайт в інтернеті. Ділиться успіхами учнів та переймає досвід колег. Мріє аби навички дітей стали корисними для них у майбутньому, а у селі не зникало місце розвитку дітей.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-pologivskomu-rajoni-azh-18-j-rik-pospil-na-bazi-mistsevoyi-shkoli-diyut-tvorchi-gurtki/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top