У Повітряних силах назвали доступний для всіх громад спосіб захисту від ракет і дронів

Речник Повітряних сил Юрій Ігнат повідомив, що громади можуть закуповувати засоби радіоелектронної боротьби (РЕБ) у цивільних виробників для захисту від ворожих ракет і дронів.

Про це він заявив під час телемарафону, передає Акцент.

За словами Ігната, це стандартна практика і в Україні чимало цивільних підприємств, які долучені до виготовлення систем РЕБ.

«І це те, що можуть закуповувати місцеві громади, залучати ресурс. Зброю ж не купиш — стрілецьку, гармати, і ППО не купиш, але системи РЕБ, зокрема цивільних виробників, якщо вони робочі, їх треба перевіряти — це допомагає зберегти життя. І від дронів працює РЕБ, і може впливати на засоби повітряного нападу противника. Ракета може бути відведена, не долетіти до своєї цілі», — заявив Ігнат.

Він додав, що зараз керівники певних компаній вже думають про свій особистий захист, щоб захистити свої об’єкти. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Окупанти вчора здійснили 10 штурмів на Запоріжжі і обстріляли 19 населених пунктів (КАРТИ) Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-povitryanih-silah-nazvali-dostupnij-dlya-vsih-gromad-sposib-zahistu-vid-raket-i-droniv/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top