У прес-центрі Запорізької ОГА нагородили спортсменів, які прославляли наш регіон на міжнародній арені

Перший у вправі “ривок” із результатом 171 кілограм виборов бронзу змагань. Другий виграв медаль такого ж ґатунку у вправі “поштовх” із результатом 207 кілограмів.

Так само відзначили і запорізьких дзюдоїстів. У Туреччині на міжнародному турнірі серії “Гран-Прі” Марія Скора виграла бронзову медаль і отримала перепустку на Європейські ігри, що відбудуться у Мінську.

Насиченим видався квітень для запорізьких дзюдоїстів Олександра Мойсея та Віталія Шепеля. Хлопці виграли Кубок Європи у Хорватії.

Найближчим стартом для запорізьких дзюдоїстів стане 14-та всеукраїнська Універсіада у Харкові наприкінці квітня.