У прифронтовому Степногірську поліцейський врятував пташеня боривітра — відео

Селище Степногірськ Василівського району знаходиться усього за декілька кілометрів від лінії фронту, тому щодня потерпає від масованих ворожих обстрілів.

Попри відсутність газу, водопостачання й перебої електроенергії, звідси ще не всі виїхали. Під звуки артилерійських обстрілів люди продовжують доглядати прибудинкові території, поратися по господарству, прибирати городи, про це повідомляється на сайті ГУНП Запорізької області.

Мешканцям Степногірська на поміч готові прийти правоохоронці. Наприклад, начальник слідчого відділення Андрій Андріїв, не тільки виконує поліцейські завдання із розслідування злочинів і документування наслідків ворожих обстрілів, а й піклується про покинутих тварин і птахів.

«На вулицях спустошеного містечка частіше зустрінеш покинутих тварин, аніж їхніх господарів. І що найпримітніше, чотирилапі знають, куди треба йти – туди, де ними опікуються небайдужі. Тож про долю місцевих тварин ми також не забуваємо. Завжди знаємо, коли в пухнастиків закінчуються корми чи є потреба в медикаментах – закуповуємо та віддаємо людям, які про них піклуються», — розповідає правоохоронець.

Якось йому довелося рятувати пташеня боривітра, яке сиділо знесилене біля поліцейської станції. Пернатого хижака тимчасово прихистили, а коли птах одужав — випустили на волю.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/u-pryfrontovomu-stepnohirsku-politseyskyy-vriatuvav-ptashenia-boryvitra-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top