У Рівному перепоховали військового із Запорізької області — фото

2 січня 2024 року на майдані Незалежності в Рівному відбулося прощання із 38-річним військовим із Запорізької області Дмитром Єфіменком.

Дмитро Єфіменко народився у місті Пологи Запорізької області. Після отримання освіти в Бердянському державному педагогічному університеті працював учителем у рідному місті. У 2014 році він вирішив стати добровольцем. Відзначений відзнакою президента України «За участь в антитерористичній операції» та відзнакою «За оборону Маріуполя». Згодом повернувся додому, повідомляє «Суспільне».

24 лютого 2022 року Дмитро Єфіменко знову зібрав речі та вирушив на захист України, а сім’я виїхала з окупації до Рівного, де жили родичі дружини військового — пані Оксани.

Герой загинув 13 січня 2023 року у Бахмутському районі. 22 січня 2023 року з Дмитром Єфіменком попрощалися й поховали у Рівному. Однак згодом дружині повідомили, що можливо, замість Дмитра поховали його побратима. Однак під час ДНК-експертизи, на жаль, інформація підтвердилася.

Сім’ї довелося знову прощатися з військовим.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким.

Нагадаємо, до повномасштабного вторгнення, Мар’яна Тряско перебувала в Італії разом із своєю сім’єю. Проте потім вирішила повернутися в Україну попри небезпеку, щоб бути корисною на фронті. У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp Источник: https://forpost.media/novosti/u-rivnomu-perepokhovaly-viyskovoho-iz-zaporizkoi-oblasti-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top