У родинах переселенців, які знайшли прихисток у Запоріжжі, з’явилося поповнення — фото

Родини, які чекали дітей, були вимушені виїжджати з рідного міста

У Запоріжжі в родинах бердянців, які покинули рідне місто через окупацію, з’явилося поповнення. Дітки народилися у шістьох родинах.

Подружжя виїжджали з Бердянська, бувши в очікуванні дітей. Їх у Запоріжжі зустрів Бердянський інформаційно-гуманітарний центр. Співробітники центру всіляко підтримували родини протягом усього часу вагітності. Про появу на світ маленьких бердянців розповіли в телеграм-каналі Бердянського інформаційно-гуманітарного центру.

У родині Катерини і Романа з’явився син Тимофій. У молодого подружжя це перша дитина. Цю подію вони уявляли зовсім по-іншому, але війна змусила їх виїхати з рідного Азовського до Запоріжжя.

Хлопчик-первісток Микита народився і в молодих батьків Моніки та Андрія.

В родині Євгенії та Максима з’явилася донечка Аделіна.

Довгоочікуваний первісток Дмитро ощасливив родину Тетяни та Дмитра.

Родина Владислава та Катерини поповнилася четвертою дитиною. У трьох братиків з’явилася маленька сестричка Поліна.

А в родині Ольги та Андрія з’явився син Тимур. Він став п’ятою дитиною в родині.

— Наш центр зустрічав ці подружжя коли вони були ще в очікуванні своєї малечі, а зараз – маємо за радість вітати молодих батьків із поповненням! Щиро бажаємо міцного здоров’я та мирного неба над нашою малечею! І, звичайно, найшвидшого повернення додому. А ми зі свого боку докладаємо максимум зусиль, аби підтримати наші молоді родини тут, — написали в телеграм-каналі Бердянського інформаційно-гуманітарного центру.

Зазначимо, що з початку повномасштабної війни в Запоріжжі народилися вже понад 900 малюків. Породіль з областей, де йдуть активні бойові дії, приймають у Запорізькому обласному перинатальному центрі.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение У родинах переселенців, які знайшли прихисток у Запоріжжі, з’явилося поповнення — фото появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-rodinah-pereselentsiv-yaki-znayshli-prihistok-u-zaporizhzhi-z-yavilosya-popovnennya-foto

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top