У росії розглядатимуть сфабриковану справу мешканки Мелітополя, яка має двох донечок

У 2022 році росіяни звинуватили трьох мешканців Мелітополя у «тероризмі». Серед них була 38-річна Яніна Акуніна, матір 15-річної та 7-річної донечок, яка працювала масажисткою в місті до повномасштабного вторгнення.

Українцям приписують, що вони «хотіли зірвати мелітопольський «Ризький» ринок.

Про це повідомляє «Суспільне Запоріжжя».

11 жовтня 2022 року її зупинили на блокпості в тимчасово окупованому Мелітополі. Два місяці рідні не могли встановити, що трапилося:

Тетяна Кікіс

«Аж 24 листопада ми побачили — в Росії почали показувати, що затримали трьох громадян України, терористів. Що їм сказали, з тим вони і погодилися. Що їм сказали, що казати – те й казали всі дружно. Донька наша Яна розповідала, що дуже били. А потім… Ну, в полоні, що там може у полоні? Там по голівці ж її не гладили. Вона мені казала: «Мене так били, що без різниці було вже. Що дали, те я вже й підписала». Каже, два місяці на мені заживали оці всі рани, а потім аж відправили на Москву, коли все трошки загоїлося», — говорить Тетяна Кікіс, мати Яніни.

Нібито під час обшуку росіяни знайшли в багажнику у жінки «вибухівку».

Зараз українку тримають в московському СІЗО. Скоро має відбутися суд, жінці загрожує від 10 до 20 років ув’язнення.

Зрозуміло, що так званий «вирок» російського суду вже давно відомий, на жаль. Над українцями громадяни рф влаштовують чергові судилища.

Наразі дітьми опікується матір полоненої, вони знаходяться на підконтрольній Україні території.

Нагадаємо,у тимчасово окупованому селі Новобогданівка Мелітопольського району ще декілька місяців тому. Однак росіяни затримали хлопців тільки зараз, побили юнаків та погрожують судом.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/u-rosii-rozghliadatymut-sfabrykovanu-spravu-meshkanky-melitopolia-iaka-maie-dvokh-donechok.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top