У садах Запорізької області псуються тисячі тонн черешні

Директор компанії “Ольвія” Анатолій Тиховод говорить, що місцеві ринки у Запорізькій області переповнені черешнею, а постачання в інші регіони налагоджено погано. Через це в супермаркетах продають турецьку черешню за ціною більш ніж 50 грн за кілограм.

За словами Анатолія Тиховода, коли з садів черешню реалізували по 12 грн за кілограм, у Києві можна було б продавати її по 30 гривень, але сьогоднішні умови на ринку не дозволяють робити це.

Реалізувати черешню не вдається й через пошкодження, говорить Володимир Сенін, керівник Мелітопольської дослідної станції садівництва Національної академії аграрних наук України. Щоб захиститися від цього, необхідно інвестувати у відповідні технології.

“Потрібен захист від дощу за допомогою спеціальної плівки, яка натягується на дроти над деревами й захист за допомогою сітки від граду та птахів. Тому, я вважаю, що більш заможні виробники черешні, а такі є в Мелітопольському районі, врахують цьогорічні збитки й займуться вдосконаленням технологій”, – зазначає Володимир Сенін.

За його словами, на Мелітопольщині цього року втрачено 7-8 тис. тонн черешні – майже половину всього урожаю.

Джерело: “SEEDS”.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/tisjachi-tonn-chereshni-psujutsja-u-sadah-zaporizkoi-oblasti/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=tisjachi-tonn-chereshni-psujutsja-u-sadah-zaporizkoi-oblasti

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top