У селі під Мелітополем окупанти «віджимають» порожні будинки

З початком російської агресії у села навколо Мелітополя масово завозять російських військових

Жити в наметах чи окопах рашисти не бажають, тож вони почали займати порожні будинки. Про це повідомляє видання «РИА Мелитополь».

У селах, розташованих у південній частині Мелітопольського району не так вже й багато порожніх будинків, тому висувають селянам свої вимоги.

Так, проукраїнська мешканка села Бесідівка Мелітопольського району розповіла, що військові їй сказали: «Вам же не подобається Росія, у такому разі ви маєте звільнити будинки. Їдьте туди, де вам добре».

А, за словами місцевих жителів, у селі Ботієво Мелітопольського району орки нахабно заселяються у порожні будинки, навіть якщо за будинком доглядають сусіди та приходять ночувати.

Рашисти заявили — «Нехай приїжджають та показують документи додому». Та й навряд це щось змінить.

Раніше ми писали, що на тимчасово окупованих територіях Запорізької області росіяни разом з колаборантами влаштовують репресії проти місцевих жителів. Перш за все, жертвами репресій стають люди, які голосували на псевдореферендумі проти приєднання до Росії.

Людей, які виступили проти окупації та анексії, “депортують” зі своїх населених пунктів. А все, що їм належало, відбирають, називаючи це “націоналізацією майна».

Читайте також: Мешканці окупованого міста Запорізької області виступили проти російської паспортизації — фото

Сообщение У селі під Мелітополем окупанти «віджимають» порожні будинки появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-seli-pid-melitopolem-okupanti-vidzhimayut-porozhni-budinki

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top