У схемах «Батьківщини», спрямованих на спотворення результатів виборів, можливо залучені кошти з РФ

Фото: Українська правда

Після обшуків у квартирах членів партії «Батьківщина» в соціальних мережах не вщухають дебати, а також з’являться нові подробиці. Зокрема, блогер Володимир Завгородній, на Facebook повідомив шокуючу новину.

Нагадаємо, ми вже повідомляли, що по всій Україні, Запоріжжі включно, робітники СБУ проводили обшуки у квартирах співробітників та агітаторів штабу «Батьківщина». Близько 30 осіб підозрюють у створенні «піраміди», головна мета – спотворення результатів на виборах. «Призвідниками» вважають Руслана Богданова та Валерія Дубіля.

Скріншот з Facebook

Блогер Володимир Завгородній повідомив, що за його інсайдерською інформацією у своїх схемах, депутати від «Батьківщини» не цуралися залучати громадян РФ. Тобто країни, яка ціленаправлено проти нас воює та всіляко намагається дестабілізувати вибори.

«На участі у підкупах виборців піймано ряд «старших виборчої дільниці». Включаючи громадян РФ серед них. Всього в штабах «Батьківщини» працювало 7 громадян РФ, наскільки мені відомо», – пише він.

Також зазначається, що у передвиборній компанії Юлії Тимошенко використовувалися кошти з Росії. Однак, це має з’ясовувати слідство.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-shemah-batkivshhini-sprjamovanih-na-spotvorennja-rezultativ-viboriv-mozhlivo-zalucheni-koshti-z-rf.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top