У що перетворилися пляжі в курортній Кирилівці після тривалого шторму (відео)

Зараз на Азовському морі повний штиль.

18 грудня негода у Кирилівці вщухла, а на морі місцеві мешканці і сьогодні спостерігають повний штиль. Власники баз відпочинку вже почали відновлювальні роботи. Окрім того, на пляжах почали насипати “новий берег”. Збільшують територію, щоб протидіяти подальшому руйнуванню інфраструктури в разі повторного шторму.

Як зараз виглядають бази відпочинку та пляжі показав один з місцевих мешканців. Хлопець проїхав по головній вулиці Федотової коси та пройшовся узбережжям Азовского моря. Здебільшого капітальні споруди витримали пориви вітру. Але не всі – на одній з баз відпочинку будиночки ледь не змило в море.

Нагадаємо, курортне селище Кирилівка Запорізької області більше тижня потерпало від сильного шторму в акваторії Азовського моря. Хвилі затопили пляжі та центральну вулицю на Федотовій косі, а десятки баз відпочинку опинилися під водою. Негода пошкодила паркани і приміщення, пляжні тенти та роздягальні на узбережжі, а також зірвала шифер з житлових будинків. Під час шторму пориви східного вітру досягали 25-30 м/с, а хвилі піднімалися до 2 метрів.

Читайте також: Крижана пустеля: у мережі опублікували фото замерзлого Азовського моря (фото, відео)

Сообщение У що перетворилися пляжі в курортній Кирилівці після тривалого шторму (відео) появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-shho-peretvorilisja-pljazhi-v-kurortnij-kirilivci-pislja-trivalogo-shtormu-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top