У школярів Запоріжжя зовсім скоро канікули: дати початку і завершення

Через війну навчальний рік в Україні триватиме довше, але весняні канікули 2024 року розпочнуться за графіком. Учнів чекає тиждень відпочинку.

Про це повідомляє видання «Акцент».

Зазвичай в Україні школярі йдуть у канікули наприкінці березня, на протязі 7 днів. Міністерство освіти і науки до початку навчального року 2023-2024 років затвердило приблизні дати початку і закінчення канікул:

з 25 по 31 березня включно.

«Акценту» відомо, що у більшості навчальних закладів Запоріжжя канікули пройдуть саме у ці дати.

При цьому графік канікул, встановлений Міністерством освіти і науки, є рекомендаційним, оскільки навчальні заклади середньої освіти самостійно розробляють розклад, враховуючи встановлені терміни навчальних програм і регіональні особливості.

Згідно із Законом «Про повну середню освіту», у школярів повинно бути надано не менше 30 календарних днів відпочинку протягом навчального року. Однак конкретні дати канікул в кожному навчальному закладі встановлюється педагогічною радою з урахуванням рекомендацій Міністерства освіти.

З урахуванням воєнних дій організація навчального процесу також залежить від безпеки в регіонах. Рішення з цього питання приймаються місцевими державними або військовими адміністраціями.

Міністерство освіти також наголошує, що в разі необхідності в школах можуть бути введені додаткові канікули, наприклад, якщо виникнуть проблеми з електроживленням. Однак на даний момент вдалося уникнути подібних сценаріїв. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Уряд планує розширити перелік ВПО, які зможуть отримувати виплати Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-shkolyariv-zaporizhzhya-zovsim-skoro-kanikuli-dati-pochatku-i-zavershennya/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top