У США Порошенка нагородили міжнародною відзнакою

Президент України Петро Порошенко у США отримав відзнаку «Міжнародний державний діяч» Ради з питань світових справ Філадельфії.  Голова Ради порівняв діяльність Петра Порошенка на посаді Глави держави із діяльністю батьків-засновників Сполучених Штатів. І підкреслив – вона належить не лише Президенту, а й всьому українському народові.

“Він бореться так само, як боролися батьки-засновники Америки тут, у Філадельфії, бореться за національну незалежність і приницп служіння народу. У зв’язку з цією важкою і важливою роботою, яку ведуть Президент Порошенко і український народ, я маю велику честь вручити Президенту Порошенку цю нагороду” – коментує Крейг Снайдер, президент і виконавчий директор Ради з міжнародних відносин Філадельфії.

“Ми боремося не лише за наш суверенітет, не лише за українську землю, не лише за нашу Незалежність і територіальну цілісність. Ми боремося за Свободу! Ми боремося за демократію – демократію в Україні і в усьому світі!” – підкреслив Петро Порошенко.

ПОДЕЛИТЬСЯ Источник: https://forpost.media/glavnoe/strong-u-ssha-poroshenka-nagorodili-mizhnarodnoju-vidznakoju-strong.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top