У Стамбулі проходить Форум з відбудови України. Кубраков провів першу зустріч

Форум з відбудови України проходить сьогодні, 31 січня, у Стамбулі. Міністр з розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков провів зустріч з представниками уряду Туреччини.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Кубракова у Twitter (X).

Зазначається, що Форум з відбудови України цього разу проходить у Стамбулі. Йому передуватимуть низка двосторонніх зустрічей.
Віце-прем’єр з відновлення України Олександр Кубраков повідомив, що вже провів зустріч з міністром торгівлі Туреччини Омером Болатом та міністром транспорту та інфраструктури Туреччини Абдулкадіром Уралоглу.
«Форум сприятиме збільшенню торгового потенціалу наших країн, розширенню логістичних та зовнішньоекономічних зв’язків. У нас спільна мета — Чорне море має стати зоною співпраці, торгівлі та економічного зростання. Важливе залучення приватних інвестицій у відновлення інфраструктури», — зазначив Кубраков.
Міністр додав, що цього року пріоритетами України будуть проєкти, спрямовані на відновлення енергетичної, житлової, критичної та соціальної інфраструктури.
«Я вдячний за готовність Туреччини брати активну участь у реалізації проектів з відновлення інфраструктури в Україні, яка була зруйнована чи пошкоджена внаслідок агресії РФ», — наголосив він.

twitter.com/OlKubrakov
Конференція з відновлення України
Нагадаємо, Україна провела низку міжнародних Конференцій, щоб залучити інвестиції для відновлення країни після загарбницької війни, яку розв’язала Росія.
Раніше конференції проходили у Лондоні, Римі, а де 19 лютого такий форум пройде у Токіо.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Источник: https://golos.zp.ua/obshhestvo/264254/u-stambuli-prohodit-forum-z-vidbudovi-ukraini-kubrakov-proviv-pershu-zustrich

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top