У тимчасово захоплених мелітопольських вишах росіяни збираються готувати співробітників фсб

Окупанти збираються навчати майбутніх працівників федеральної служби безпеки (фсб) та поліції в приміщеннях захоплених Вищих навчальних закладів — Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького та Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Окупанти створили фіктивний університет з назвою «Мелітопольський державний університет» (МДУ або МГУ), однак не змогли набрати достатню кількість студентів, навіть незважаючи на пафосну назву та обіцянку безкоштовної «освіти». У результаті перетворили «університету» на режимний об’єкт.

Починаючи з наступного навчального року, окупанти збираються готувати кадри для Міністерства внутрішніх справ та інших відомств, а також вводять нову спеціальність «спецфакультет із захисту інформації», яка слугуватиме джерелом кадрів для ФСБ.

Також було анонсовано, що в майбутньому студенти можуть брати участь в «програмах обміну» і навчатися на території Російської Федерації. Суттєвою метою окупантів є вербування майбутніх поліцейських та інших служителів охорони порядку через цей фальшивий університет, надалі надаючи їм навчання в Росії.»

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/u-tymchasovo-zakhoplenykh-melitopolskykh-vyshakh-rosiiany-zbyraiutsia-hotuvaty-spivrobitnykiv-fsb.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top