У травні запоріжці отримають платіжки в яких буде окремий рядок від «МТМ» про щоквартальні внески

Фото — ілюстрація

Навіть після закінчення опалювального сезону жителі Запоріжжя не зможуть видихнути з полегшенням. У травні в платіжках абоненти побачать окремий рядок з розміром щоквартальних внесків за обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та води в будинках.

За словами керівника МТМ Олександра Грека Запоріжжя одне з міст що лідерує по Україні, майже 97% усього житлового фонду обладнання приладами обліку теплової енергії. Затрати, які несе концерн (обслуговування приладів обліку й т.і) мають покрити споживачі, це і є графа «з розміром щоквартальних внесків за обслуговування та зміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та води в будинках». Розмір суми за дану послугу для кожного будинку визначатимуть окремо, виходячи з планових витрат оператора.

Як наголосив Грек приблизно 10-20 гривень за один квартал з одної квартири. Ці кошти мають йти на обслуговування, ремонт, заміну, перевірку батареї й т.і.

Нагадаємо, В період з 1 листопада 2018 року по 1 січня 2019 року заборгованість населення зросла з 516 до 855 млн. грн.

Читайте також: У запорізькому «МТМ»  розповіли про збитковість підприємства

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/novosti/strong-u-travni-zaporizhci-otrimajut-platizhki-v-jakih-bude-okremij-rjadok-vid-mtm-pro-shhokvartalni-vneski-strong.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top