У травні збігає термін повірки лічильників води у Запоріжжі – міські теплові мережі

“До уваги запоріжців! Перерахунки за держповірку квартирних лічильників Концерном «МТМ» здійснюються тільки до 31 травня!

31 травня 2019 року закінчується термін проходження процедури державної повірки приладів обліку, під час якого Концерном «Міські теплові мережі» («МТМ») здійснюються перерахунки абонентам безпосередньо за показами їх власних квартирних лічильників гарячої води.

Варто наголосити на тому, що за березень, квітень та першу декаду травня поточного року свої прилади обліку вже встигли повірити майже 31 тисяча абонентів.

Усі, хто зробили держповірку до 25 числа минулого місяця, уже отримують в платіжках за квітень 2019 року нарахування за показами власних квартирних лічильників гарячої води.

Натомість ми вкотре попереджуємо абонентів, які своєчасно не виконають вимоги Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» і не повірять свої квартирні лічильники до 31 травня, що в платіжках за червень 2019 року послугу з гарячого водопостачання вже доведеться сплачувати за нормами.

Тобто, як того вимагає п.21 «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення”:

– згідно з установленими нормативами (нормами) споживання з розрахунку на одну особу.

У Концерні «МТМ» нагадують

Тим абонентам, які впродовж трьох кварталів минулого року ігнорували заклики Концерну, слідом за повідомленнями щодо необхідності державної повірки їх власних квартирних лічильників у платіжках за грудень та січень, у лютому 2019 року гарячу воду нараховано вже за нормами споживання (3,9 куба) та кількістю зареєстрованих в квартирі осіб.

Надалі, упродовж трьох місяців весни, подальші нарахування здійснювалися на підставі п.15 «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення”:

– згідно з середньомісячними показами квартирних лічильників абонентів за попередні три місяці (у березні – за лютий, січень, грудень, у квітні – за березень, лютий, січень 2019 року).

Довідка Концерну «МТМ»

Відповідно до рішення НКРЕКП, з 1 січня 2018 року повірка та ремонт лічильників гарячої води проводяться за кошти споживачів.

Запоріжці мають можливість самостійно обрати підприємство, що має ліцензію на державну повірку квартирних приладів обліку.

Вартість повірки одного квартирного лічильника гарячої води в середньому по місту становить до 100 гривень. А вартість повірки переносною установкою безпосередньо в квартирі – до 300 гривень.

Силами Концерну «МТМ» квартирні лічильники гарячої води можна повірити за наступними адресами:

– Олександрівський район – вул. Поштова 163, вул. Св. Миколая, 79-а;

– Заводський район – вул. Фундаментальна, 3;

– Комунарський район – вул. Парамонова,19 , вул. Новокузнецька, 12;

– Дніпровський район – вул. Дудикіна, 11;

– Вознесенівський район – бульвар Гвардійський, 135-а,

вул. Сталеварів, 1, вул. Адмірала Нахімова, 4;

– Хортицький район – вул. Новгородська, 15;

– Шевченківський район – вул. Цитрусова, 9.

Нагадаємо, що заявки на опломбування квартирних лічильників гарячої води приймає «Контакт-центр «15-80»”.

Джерело: офіційна фейсбук-сторінка “Міських теплових мереж”

Источник: https://forpost.media/novosti/u-travni-zbigaie-termin-povirki-lichilnikiv-vodi-u-zaporizhzhi-miski-eplovi-merezhi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top