У Туристичному інформаційному центрі Запоріжжя відзначити професійне свято екскурсоводів

Десятки історичних місць, будівель та ахітектурних пам’яток. Все це та багато іншого можна подивитися у Запоріжжі замовивши екскурсію. А цікаву інформацію гарантуватимуть гіди. Сьогодні вони відзначають професійне свято.

Зо два десятки запорізьких екскурсоводів зібралися у Туристичному інформаційному центрі. Деяким вручили подяки та подарунки. Останній рік у Запоріжжі активно почали розвивати туризм. Було створено інформаційний центр, розроблено айдентику міста та сувенірну продукцію. Також проведено кілька масштабних фестивалів та форумів. Все це дало змогу збільшити кількість туристів до Запоріжжя на 15-20 відсотків. За словами заступника міського голови Анатолія Пустоварова попереду ще більше роботи.Після нагородження — неформальне спілкування та майстер-класи. Говорили про інновації, маркетинг та просування туристичних продуктів в Інтернеті. Ділилися досвітом і власними напрацюваннями гості з Харкова та Чернігова. Також були представники з різних регіонів Запорізької області.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-turistichnomu-informatsijnomu-tsentri-zaporizhzhya-vidznachiti-profesijne-svyato-ekskursovodiv/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top