У Василівці досі знаходиться велика кількість цивільних автівок

Окупанти продовжують утримувати на блокпосту людей, що прагнуть евакуюватися

У Василівці кількість людей, які чекають на поїзд до підконтрольної Україні території, не зменшується. Люди змушені проводити в автівках по кілька діб.

Звернення до влади рф щодо відкриття «зеленого» коридору для цивільного населення поки що не дав результату — черга на блокпосту у Василівці лишається великою.

— Василівкою як транзитним пунктом на сьогодні користуються мешканці чотирьох областей: Запорізької, Херсонської, Луганської та Донецької, — зазначив під час прямого ефіру міський голова Іван Федоров. — Черги на проїзд до підконтрольної Україні території чекають понад 4 000 людей. Але рашисти пропускають щодня 150-200 машин. Тож люди змушені по 3, 4, 5 днів ночувати в автівках серед поля. І це не тільки молоді жінки та діти, а і літні люди.

Іван Сергійович додав, що у відповідь на звернення Мінреінтеграції щодо створення коридору, з росії відповіли, що за їх інформацією немає бажаючих евакуюватися. Що є цинізмом.

Як раніше повідомляла «Індустріалка», не дочекалися своєї черги на евакуацію п’ять людей, які померли в цій пекельній черзі.

Читайте також: Як працюють аеророзвідники на передовій у Запорізькій області — відео

Читайте наші новини на сайті zprz.city

Сообщение У Василівці досі знаходиться велика кількість цивільних автівок появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-vasilivtsi-dosi-znahoditsya-velika-kilkist-tsivilnih-avtivok

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top