У Василівському зоопарку проходять реабілітацію хижакi з приватного зоопарку Покровська

Десять хижакiв перевезли до Василівського реабілітаційного центру для тварин. До цього всі вони мешкали у приватному зоопарку в Покровську, що на Донеччині.

Втомлений погляд, криваві рани та ледь помітні рухи. Так не має виглядати цар звірів. Тим паче, молодий. Річарду всього 5,5 років. Складно уявити, але у подібній клітці хижак провів останні кілька років у тому ж таки Покровському зоопарку. Місяць потому ми переконуємося, що стан лева значно покращився. Він уже набрав 70 кг ваги, але попереду – місяці реабілітації.

Річарду пощастило, каже власник реабілітаційного центру. Інший лев із Покровська так і не зміг оговтатися, шансів на порятунок уже не було.

Все це – наслідки життя хижаків у так званому «парку покровського періоду». Його власник Ігор Падалко кілька років тому вирішив створити зоопарк. Там тримав звірів, які вже не могли виступати в цирку.

Але створити належних умов для тварин власник так і не зміг. З часом ситуація лише погіршувалася і врешті зацікавила зоозахисників.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-vasilivskomu-zooparku-prohodyat-reabilitatsiyu-hizhaki-z-privatnogo-zooparku-pokrovska/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top