У Верховній Раді проголосували за присвоєння звання Героя України, загиблій у запорізькій пожежі лікарці

Народні депутати підтримали пропозицію присвоїти звання Героя України лікарці Ользі Гліві. Лікарці, яка загинула під час пожежі в Запорізькій обласній інфекційній лікарні.

Відповідні дані опубліковані в поіменному голосуванні на сайті ВР.

У запиті йдеться про присвоєння звання Героя України молодій лікарці, яка до останнього перебувала з хворими у палаті та не залишала пацієнтів. Пропозицію підтримали 254 депутати. Тепер запит направлять до президента на підпис та погодження.

Нагадаємо, в ніч з 3 на 4 лютого в Запорізькій інфекційній лікарні сталася пожежа. Вогонь охопив перший поверх нового корпусу, де знаходяться реанімації з ковідними хворими. Власні джерела в лікарні розповіли Forpost, що пожежа сталася через вибух кисневого балону в той момент, коли лікарка робила інтубацію. Головний лікар Володимир Шинкаренко зазначив, що загорівся апарат ШВЛ швейцарського та італійського виробництва фірми “Гамільтон”. 

Сообщение У Верховній Раді проголосували за присвоєння звання Героя України, загиблій у запорізькій пожежі лікарці появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-verhovnij-radi-progolosuvali-za-prisvoiennja-zvannja-geroja-ukraini-zagiblij-u-zaporizkij-pozhezhi-likarci.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top