У Вільнянську померла директорка дитсадочка «Сонечко», яка має багаторічний досвід у педагогічній сфері

Вчора, 22 січня, покинула цей світ директорка вільнянського КДНЗ «Ясла-садочок №3 «Сонечко» — Алла Іванівна Болтаєва.

Про це повідомляєпресслужба Вільнянської міської ради.

Алла Болтаєва народилася у Вільнянську у 1957 році. Здобула освіту та завершила загальноосвітню школу І-III ступенів №1, після чого вступила до Запорізького педагогічного училища. Після завершення навчання працювала вихователем у дитячих садочках міста Запоріжжя. Згодом повернулася до рідного Вільнянська, де працювала вихователем у дитячому садочку №2 «Теремок». Пізніше успішно закінчила факультет психології і педагогіки дошкільної освіти у Запорізькому державному університеті.

Завдяки багаторічному досвіду в педагогічній сфері, Алла Іванівна Болтаєва стала директоркою КДНЗ «Ясла-садок №3 «Сонечко».

«Завдяки її старанням дитсадок перетворився на затишний куточок дитинства з ігровими майданчиками та стильно оформленими приміщеннями. Вона вклала частинку своєї душі у це місце, бо безмежно любила дітей. Для вільнянських малят «Сонечко» стало справжнім другим домом, де вони не лише отримували необхідні знання, але й радісно проводили час, граючись, навчаючись і творчо розвиваючись фізично та емоційно».

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/u-vilniansku-pomerla-dyrektorka-dytsadochka-sonechko-iaka-maie-bahatorichnyy-dosvid-u-pedahohichniy-sferi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top