У «Запоріжгазі» назвали переваги і недоліки індивідуального опалення

Індивідуальне опалення — це насамперед ваш комфорт. Але давайте детальніше про його переваги та недоліки.

Плюси: вам не потрібно чекати опалювального сезону, щоб у квартирі було тепло. Вмикаєте, коли забажаєте ви можете регулювати температуру в оселі самостійно якщо ви встановите двоконтурний газовий котел, у квартирі завжди буде гаряча вода. Тому можна забути про неочікувані відключення та підігрів води у каструлях і чайникахви можете заощаджувати. З індивідуальним опаленням легко споживати менше. Наприклад, вимикаючи опалення, коли на вулиці тепло, або коли вас довго немає вдома. А тепер про труднощі, з якими ви можете зіштовхнутися: для переходу на індивідуальне опалення потрібно отримати всі необхідні дозволи — а для цього потрібен час доведеться витратити кошти на купівлю та монтаж індивідуальної системи під час встановлення індивідуальної системи можна пошкодити ремонт у квартирі після встановлення котла відповідальність за справність системи опалення лягає на вас.

«Оформивши послугу Індивідуальне опалення під ключ, ви можете забути про зайві клопоти. Наші фахівці беруть всі роботи на себе — від виготовлення проєктної документації до пуску газу у вашу квартиру. Для отримання консультації звертайтеся до найближчого 104.ua клієнтського простору», — зазначають у компанії.

Подписывайтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-zaporizhgazi-nazvali-perevagi-i-nedoliki-individualnogo-opalennya/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top