У Запоріжжі 17-річних юнаків викликають до ТЦК

Відповідно до статті 14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» до призовних дільниць щороку протягом січня — березня приписуються допризовники, яким у рік приписки виповнюється 17 років.

Про це пишуть на сторінці Запорізького обласного ТЦК та СП, передає «Акцент».

«Приписка проводиться відповідними районними (міськими) територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання. Приписка до призовних дільниць проводиться з метою взяття громадян на військовий облік, визначення їх кількості, ступеня придатності до військової служби, встановлення рівня освітньої підготовки, здобутої спеціальності і рівня фізичної підготовки», — йдеться у тексті.

Крім того, у період приписки допризовників вивчаються їх ділові, індивідуально-психологічні та моральні якості.Органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації, заклади освіти незалежно від підпорядкування і форми власності щороку у строки та в порядку, встановлені Кабінетом Міністрів України, зобов’язані подавати до відповідних районних (міських) територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки списки громадян України, які підлягають приписці до призовних дільниць.

Керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів, зобов’язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути до призовної дільниці на необхідний час для проходження приписки, і забезпечити їх своєчасну явку до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

«Приписці до призовних дільниць підлягають усі допризовники, які проживають на території району (міста), крім осіб, що відбувають покарання в установах виконання покарань або до яких застосовано примусові заходи медичного характеру.Усі громадяни, яким належить з’явитися для приписки до призовної дільниці, зобов’язані прибути у визначений для них час, маючи при собі документи, що зазначені в повістці», — пишуть в ТЦК.

Громадяни, які не отримали за будь-яких обставин особисту повістку, зобов’язані прибути до призивних дільниць, маючи при собі документи, що засвідчують особу.Для приписки до призовної дільниці громадяни України зобов’язані особисто прибути до відповідного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання та подати необхідні документи.

Перелік необхідних документів:

паспорт громадянина України (у разі наявності паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм мати довідку про реєстрацію місця проживання особи);копію документа, що засвідчує реєстрацію особи у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків (картка платника податків);копію свідоцтва про народження;копію атестата, диплома, свідоцтва, іншого документа про освіту;довідку з місця роботи або навчання із зазначенням: для тих, хто працює, — посади, фаху, з якого часу працює; для тих, хто навчається, — курсу чи класу; характеристику з місця роботи або навчання;чотири фотокартки розміром 3  4 сантиметри (знімок без головного убору); свідоцтва, посвідчення і довідки про одержання спортивних розрядів, про спеціальність, одержану в закладі освіти;посвідчення водія (за наявності).

«Посвідчення про приписку до призовної дільниці видається громадянам, приписаним до призовних дільниць, яких за результатами проходження комісії з питань приписки визнано придатними до військової служби або тимчасово непридатними до військової служби чи такими, що потребують лікування. Роз’яснюються права та обов’язки, правила військового обліку та відповідальність за порушення цих правил» — завершається повідомлення. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Вчора на Запоріжжі окупанти завдали майже 100 ударів по містам і селам: де йшли на штурм (КАРТА) Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-zaporizhzhi-17-richnih-yunakiv-viklikayut-do-ttsk/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top