У Запоріжжі 7 розтрощенних росіянами багатоповерхівок будуть відновлювати за гроші держбюджета

На позачерговій сесії Запорізької міськради депутати прийняли рішення, спрямоване на те, щоб залучити кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії до відновлення 7 напівзруйнованих запорізьких багатоповерхівок.

Серед них будинки за адресами:

▪️ Зестафонська, 8

▪️ Незалежної України, 67

▪️ Незалежної України, 80/Я. Новицького, 3

▪️ Кам’яногірська, 6

▪️ Миру, 14

▪️ Запорізька, 2а

▪️ Запорізька, 2б

Кошти на виготовлення проєктно-кошторисної документації по цим будинкам надійдуть з міського бюджету, а відновлювати їх влада Запоріжжя планує за державний кошт.

«Роботи з відбудови будуть реалізовані через Службу відновлення та розвитку інфраструктури у Запорізькій області», — повідомили у пресгрупи мерії…

Нагадаємо, мешканці тимчасово окупованих територій Запорізької області, які пішли на співпрацю з окупантами повіривши в обіцяні “золоті гори”, сидять без зарплати декілька місяців.

Стало відомо, що заборгованість по заробітній зарплатні російській “військово-цивільній адміністрації” тимчасово окупованих територій Запорізької області становить від 1 до 2,5 місяців, про це повідомляє Центр національного спротиву.

Керівництво окупаційних адміністрацій стверджує, що гроші заблоковані в російському казначействі через “бюрократичні перепони”. Однак існує версія, що в москві вирішили не начисляти “адміністраціям” зарплату у зв’язку з розвитком ситуації на фронті, яка складається не на користь загарбників.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-7-roztroshchennykh-rosiianamy-bahatopoverkhivok-budut-vidnovliuvaty-za-hroshi-derzhbiudzheta.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top