У Запоріжжі аудитори виявили зайві витрати під час закупівель у великих масштабах

Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області під час перевірок за січень – березень 2024 року зафіксували факти неефективних управлінських дій (рішень) або ж ризикових операцій, які призвели або можуть призвести до упущених вигод/ недоотриманих доходів чи непродуктивних/зайвих витрат, під час аудитів зафіксували на суму 483,4 млн гривень.

А усього, за  повідомленням пресгрупи аудитслужби, з початку року проведеними ревізіями та перевірками закупівель в області встановлено фінансових порушень на суму 507,4 млн гривень!

Відшкодовано та упереджено втрат на суму 15,4 млн гривень. За результатами аудитів надано 33 пропозиції, з яких 3 виконано та 13 прийнято до виконання. Керівниками підприємств та органів місцевого самоврядування прийнято 5 управлінських рішень.

Спеціалісти Управління також провели 101 моніторинг закупівель, в ході 28 виявили порушення на загальну суму 212,5 млн гривень. З метою попередження порушень відмінено 10 торгів на суму 164,5 млн грн та у 1 випадку замовник розірвав договір на суму 198 тис. гривень.

З метою забезпечення повного відшкодування виявлених втрат аудитори передали до правоохоронних органів матеріали 9 заходів контролю, за якими розпочато 3 досудових розслідування та вручено 4 повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-audytory-vyiavyly-zayvi-vytraty-pid-chas-zakupivel-u-velykykh-masshtabakh.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top