Важные новости

У Запоріжжі батьки просять відновити безкоштовне харчування для учнів молодших класів

Фото — ілюстрація

На сайті електронних петицій з’явилася пропозиція від Вікторії Ткаченко про відновлення безкоштовного харчування для дітей 1-4 класів, під №5125.

У минулому році члени Запорізького міського виконавчого комітету підтримали проєкт рішення «Про затвердження переліку категорій дітей, які забезпечуються безкоштовним харчування в комунальних закладах навчання». Тож з бюджету на харчування виділялися кошти лише для дітей пільгових категорій: діти-сироти, діти учасників ООС та малечі, яка втратила батьків на ООС, діти з інвалідністю та ін. Всі інші їли те, що передавали батьки.

“Батьки учнів молодших класів звертаються до Вас з проханням закласти кошти в міський бюджет на 2020 рік на безкоштовне харчування у школах для учнів 1-4 класів та надати школярам повноцінний сніданок коштом міського бюджету. Діти»– це наше майбутнє !!! Майбутнє не тільки батьків, але й усієї нації.Тому повноцінне безкоштовне харчування, це маленька крихта того що місцева влада може дати нашим дітям”.

На сайті петицій просять передбачити у бюджеті на 2020 рік безкоштовне харчування для всіх учнів 1-4 класів.

На сьогодні повідомлення набрало 627 голосів.»До кінця»голосування залишилося 50 днів.

Читайте також:На Запоріжжі сім’я онкохворого юнака потребує допомоги (ФОТО)

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-batki-prosjat-vidnoviti-bezkoshtovne-harchuvannja-dlja-uchniv-molodshih-klasiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top