У Запоріжжі батько забрав у матері семимісячну доньку (Відео)

Фото: Суспільне. Запоріжжя

Батьки маленької Мілани ніяк не можуть розподілити між собою обов’язки батьків, після того як вони розбіглися.

Дар’я»та Сергій жили у цивільному шлюбі. Після народження дитини в»сім’ї»почастішали сварки, чоловік, за ствердженням жінки,»підіймав»на неї руку.»У»квітні вони розбіглися. Батько забрав разом з собою дитину до батьків та обмежив спілкування з»матір’ю, пише «Суспільне. Запоріжжя».

«Як тільки я сказала, що жити з ним не буду, він вивіз мою доньку і тримає її у себе,»у»квартирі батьків. І донині я не можу повернути дитину, куди я тільки не зверталася, і до прокуратури, і до поліції. Поліція»неодноразово»з ним»спілкувалася, а він каже, що поліція законів не знає. Постійно поливає мене брудом та наговорює різне», – розповідає потерпіла журналістам.

Начальниця відділу служби (управління) у справах дітей по Шевченківському району Запорізької міськради зазначає, що на даний момент було вирішено залити дівчинку з батьком.

«Було вирішено визначити місце проживання з батьком малолітньої дитини, з урахуванням всіх вивчених матеріалів та пояснень батьків. Ключовим стало те, що був випадок залишення дитини у небезпеці, після чого дитина потрапила до лікарні 10.01.2019 року. – А що це за випадок? – Дитина була виписана 9. 01. 2019 з матір’ю додому, все було добре, дитина була здорова, а вже 10-го потрапила до лікарні. Як свідчать усі матеріали, документи, що дитину не годували, дитину не було доглянуто так, як треба доглядати».

Крапку має поставити Шевченківській»районний»суд м. Запоріжжя. Перше засідання по цій справі відбудеться 3 жовтня.

Сергій, батько Мілани, від коментарів наразі»відмовляється.

Читайте також:Іржава табличка сповіщає про загибель 36 тисяч осіб у Запоріжжі

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-batko-zabrav-u-materi-semimisjachnu-donku-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top