У Запоріжжі “Безсмертний полк” перетворили на “Безсмертний Грут”

Фото зі сторінки у Facebook Олександра Лебідя

Наказом Верховної Ради СРСР від 8 травня 1945 встановлено святкувати 9 травня, як День Перемоги над Нацистською Німеччиною. Від тоді багато часу сплинуло, однак, у пострадянських країнах раз в рік згадають про ті часи та вшановують пам’ять героїв.

На жаль, окремі індивіди люблять експлуатувати образ величі перемоги. Щороку лідер проросійської організації «Полку Перемоги» Андрій Іванов у Запоріжжі проводить мітинг, який нібито, покликаний вшанувати пам’ять героїв, які полягли за свою Вітчизну та тих небагатьох, що лишилися живими. Чомусь ця добра справа завжди полягає у викрикуванні антиукраїнських гасел, забороненої символіки й футболками з надписами на кшталт «Спасибо, за Победу».

Але цьому неподобству є своя противага. Активісти «Демократичної сокири» завжди організовують свою ходу з тролінгом проросійських опонентів. Цього разу захід називався «Безсмертний Грут».

Фото зі сторінки у Facebook Олександра Лебідя

«Я впевнений, організатори «Полку Перемоги» проводять акції за гроші Росії. «Безсмертний Грут» – це не силове протистояння, а спроба висміяти, знецінити російську пропаганду. Ми не хочемо дозволити їм танцювати на кістках мільйонів загиблих», – розповів журналістам «061» один з організаторів іронічної акції Олександр Лебідь.

Учасники проукраїнського мітингу пройшлись з плакатами на яких зображені західні зірки, герої MARVEL, мультяшних персонажів і т.і.

Обидва заходи пройшли спокійно.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-bezsmertnij-polk-peretvorili-na-bezsmertnij-grut.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top