У Запоріжжі чоловік жорстоко побив свою колишню та її колегу: подробиці

“Я пішла на склад, збирати свої речі. Я вийшла зі складу, а він там, Артем, стояв. Моя співробітниця Людмила: “Артем, вийди з магазину”. Він сказав, що: “я виходити не буду. Він прийшов і почав конфлікт з того, що я не хочу з ним розмовляти, я його ігнорую, за що я почала отримувати. Розмова конфлікту була просто ні про що”, – розповіла постраждала Марина Кушнір.

Почувши відмову, чоловік буквально оскаженів. Покликати на допомогу було нікого.

“Я почала кричати, я вийти з магазину боюся, тому що Марина кричить “Не лишай одну — приб’є”. Не можу вийти. І людей нікого немає. Поки я б бігала, шукала людей — невідомо, що було б тоді. Загалом, ані вмовляннями, нічим його не проймеш. Навпаки — агресія жахлива. Там кулаки, як її голова”, – зазначила друга постраждала продавчиня Людмила Коцюрська.

Пані Людмилі врешті вдалося натиснути на “тривожну кнопку”. На допомогу довелося чекати довго, але зрештою, і охорона, і поліцейські приїхали.

Втім, чоловіка затримали, склали протокол та відпустили. Через годину нападник знову повернувся до магазину.

У такому страху чоловік тримає Марину кілька місяців. Разом вони прожили майже рік. З часом такі напади агресії почастішали. Численні забої, синьці та навіть зламана рука. Дівчині такі відносини набридли. Але навіть спроба покласти їм край вилилась у чергове побиття.

“На нього зараз складено три заяви і ніхто ніяк не реагує. Він почав мене бити і говорити про те, що йому це все зійде з рук. У нього є кінці в поліції. Його не посадять. А якщо його посадять, то він через три роки вийде. І він мене вб’є. Мою родину і мою дитину”, – розповіла постраждала Марина Кушнір.

Правоозахисники у таких випадках радять звертатись до поліції. А можна і одразу до суду.

“Перше — це треба звернутись із заявою до органів національної поліції. Далі буде проведена судово-медична експертиза, яка встановить тяжкість тілесних ушкоджень, якщо вони взагалі були. Надалі буде відкрито кримінальне провадження. Також особа може звернутись до суду з заявою про видачу обмежувального припису. Там є ряд заборон: наприклад може бути обмежено доступ до цієї особи, або доступ до місця проживання, перебування”, – порадив юрист Гіві Дзандзава.

Та й на бездіяльність правоохоронців вплив також є, зазначають правники.

“Звертатись до слідчого судді зі скаргою про бездіяльність слідчого. Суддя, якщо задовольнить клопотання, то надасть припис усунути цю бездіяльність. Може будуть проведені якісь внутрішні перевірки”, – додав юрист Гіві Дзандзава.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-cholovik-zhorstoko-pobiv-svoju-kolishnju-ta-ii-kolegu-podrobici/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=u-zaporizhzhi-cholovik-zhorstoko-pobiv-svoju-kolishnju-ta-ii-kolegu-podrobici

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top