У Запоріжжі демонтують вивіски з написами мовою окупантів

Мова реклами на зовнішніх носіях представників малого та середнього бізнесу, як от магазини, заклади харчування або ж надання побутових послуг, у Запоріжжі має бути лише українською.

Як повідомили у департаменті правового забезпечення Запорізької міськради, згідно зі статтею 32 закону  «Про забезпечення функціонування української мови як державної» та статтею 6 закону «Про рекламу», уся зовнішня реклама має бути презентована виключно українською мовою.

«Підприємцям нагадують, що у місті діє робоча група, до складу якої ввійшли представники виконавчих та правоохоронних органів. Вони проводять рейди-обстеження містом та фіксують випадки розміщення рекламних конструкцій, які не відповідають вимогам законодавства, зокрема, російськомовні», — повідомили у департаменті.

Виконком Запорізької міськради напередодні нового року ухвалив рішення «Про демонтаж інформаційних стендів, дошок, вивісок, об’єктів зовнішньої реклами, інформація на яких викладена в порушення вимог чинного законодавства недержавною, зокрема, російською мовою».

Таке рішення члени виконкому ухвалили керуючись законодавством України, рішень Запорізької міськради та своєму власному.

Згідно рішення, працівникам КП «Градпроект» дозволяється демонтаж інформстендів, дошок, вивісок, об’єктів зовнішньої реклами, інформація на яких викладена в порушенні вимог законодавства недержавною мовою. Зокрема, російською.

Повернення демонтованих інформстендів, дошок, вивісок та об’єктів зовнішньої реклами власникам здійснюється на підставі їх заяви, надання документів на майно та оплату витрат КП «Градпроект» щодо демонтажу та зберігання цих вивісок та стендів….

****

Нагадаємо, СБУ повідомила про підозру ще 22 колишнім запорізьким поліцейським-зрадникам, які пішли прислужувати росіянам у якості поліцаїв.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-demontuiut-vyvisky-z-napysamy-movoiu-okupantiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top