У Запоріжжі депутат міськради та колишній заступник мера склав мандат та розкритикував колег

Міську раду Запоріжжя залишає член фракції «Європейська солідарність» Олександр Константинов.

Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook, додавши фотографію відповідної заяви, передає «Акцент».

«Тільки що подав до міської ради заяву про складання депутатського мандату. Причини — особисті обставини та категорична незгода з тим, що відбувається в міській раді, яка не має підтримки серед запоріжців. Бо депутатські фракції в ній зайняті боротьбою за контроль над бюджетом міста, а не долею міста», — написав він у тексті публікації.

Заява Константинова

Олександр Константинов очолював фракцію «ЄС» у міськраді Запоріжжя з 2015 року. До квітня 2021 року був директором торговельного центру ТОВ «Епіцентр К», але звільнився з цієї посади, у зв’язку з призначенням на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Фракція «ЄС» погодила складання повноважень голови Константиновим 9 листопада 2021 року. Новим головою фракції призначили депутата Миколу Бєлого. Він теж склав мандат 9 вересня цього року. Тепер вже екс-депутат вважає, що міська рада як орган місцевого самоврядування повністю себе дискредитувала.

Підписуйтесь на Акцент в

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Источник: https://akzent.zp.ua/u-zaporizhzhi-deputat-miskradi-ta-kolishnij-zastupnik-mera-sklav-mandat-ta-rozkritikuvav-koleg/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top