У Запоріжжі дітям з багатодітних родин подарували сучасні гаджети та іграшки

Молоді запорізькі металурги привезли подарунки для дітей з багатодітних сімей — переселенців зі Сходу України

Представники молодіжної організації ПАТ «Запоріжсталь» на чолі зі своїм лідером Анатолієм Ширмою привітали багатодітні сім’ї з новорічними святами, що минули. Молоді лідери підтримують родини переселенців із початку війни на Сході України. Вони вже стали для них добрими друзями. Запоріжсталівці привезли дітям корисні гаджети, іграшки та солодощі.

 Анатолій Ширма

— Ми регулярно провідуємо багатодітні сім’ї, допомагаємо їм і передаємо подарунки від комбінату «Запоріжсталь», — зазначив провідний фахівець із взаємодії з молоддю ПАТ «Запоріжсталь» Анатолій Ширма. — Ми намагаємося подарувати дітлахам завжди щось корисне і необхідне, і обов’язково — солодощі.

Раділи подарункам

З початку молоді металурги завітали до родини Наталії Поздіної, яка в 2014 році переїхала до Запоріжжя з дітьми та сестрою з Єнакієво. Наталя виховує чотирьох дітей: 14-річного Данила, 8-річного Михайла, 9-річну Дарину і 6-річного Олександра. Зараз жінка перебуває на заробітках, а за дітьми доглядає її Сестра Діана Поздіна.

 родина Наталії Поздіної

Діана з дітьми з радістю зустріла молодих лідерів, а наймолодші з нетерпінням розпаковували коробки з подарунками. Найменшому, Сашкові, було найцікавіше. Музична машинка-толокар не залишила хлопчика байдужим. Разом із тіткою і братами він зібрав автівку і відразу почав ганяти по квартирі.

Сашко катається на автівці

Задоволеною подарунком залишилася і Дарина. Дівчинка дуже любить малювати.

Дарина

— Мені дуже сподобався подарунок, — каже Даша. — У наборі для малювання багато фломастерів, олівців і фарб. Я дуже люблю малювати принцес і замки. Дуже кортить взяти фломастери і намалювати щось цікаве.

діти отримали подарунки

А ось Михайло, поки брати і сестра розглядали подарунки, трохи розповів про їх захоплення.

Михайло

— Моя сестра любить малювати, — зазначив хлопчик. — Мій молодший брат Сашко захоплюється динозаврами. А Данило, старший брат, любить у телефоні «посидіти», а ще спортом займається. Нам подобається отримувати подарунки. Нам часто дарують солодощі та іграшки. Це дуже класно!

Тітка хлопців Діана раділа подарункам разом із дітьми.

тітка Діана

— Ми постійно отримуємо від «Запоріжсталі» подарунки, — поділилася Діана Поздіна.- Це дуже приємно. Металургійний комбінат підтримує нас із самого початку війни. Ми дуже вдячні за таку підтримку і допомогу.

Відпочили від дистанційного навчання

Наступною родиною, куди попрямували запоріжсталівці в гості, були багатодітні батьки Валерія і Олексій Зарецькі. У травні 2014 сім’я переїхала до Запоріжжя з Донецької області, коли їхній будинок опинився в самому епіцентрі військових дій. Валерія та Олексій виховують 10 дітей — 2 рідних і 8 прийомних.

Родина Зарецьких

На момент приїзду гостей із «Запоріжсталі» дома були тільки школярі, які знаходяться на дистанційному навчанні. До речі, дистанційка для багатодітної родини стала теж своєрідним випробуванням.

Олексій Зарецький

— Під час карантину більшість дітей знаходиться вдома на дистанційному навчанні, -розповів голова сім’ї, батько-вихователь дитячого будинку сімейного типу Олексій Зарецький.- У цьому є свої плюси та мінуси. На мінуси ми намагаємося не звертати уваги. Дистанційне навчання зазвичай створює певні складності в сім’ї. Дуже важко об’єднати всіх та все разом. А ось подарунки — дуже приємно. Співробітники комбінату «Запоріжсталь» приїздять до нас на свята та вітають дітей постійно. Дітям завжди цікаво. Зазвичай отримують багато позитивних емоцій.

діти Зарецьких

А ось для дітей приїзд гостей став поважною причиною, щоб відірватися від дистанційного навчання та поспілкуватися зі старими знайомими.

Аліна Іванова

— Нам подарували AirPods, смарт-годинники, набори для малювання та машинки-толокари для найменших, — розповіла 12-річна Аліна Іванова.- Ми завжди отримуємо багато подарунків від молодіжної організації «Запоріжсталь». Усіма іграшками ми граємося із задоволенням. Я, наприклад, дуже люблю малювати та писати. Моєму братові Руслану також подобається малювати зі мною. Набори для малювання нам будуть у нагоді. Крім цього, ми з сестрою граємо на фортепіано. Мій брат Єгор грає на кларнеті, а сестра Єва — на саксофоні. В нас дуже багато захоплень.

Але дисципліна в цій родині головне. Тому роздивившись усі подарунки, школярі повернулися до навчання.

Читайте таккож: Для выпускников технических специальностей в Запорожье есть возможность развития.подарували

Сообщение У Запоріжжі дітям з багатодітних родин подарували сучасні гаджети та іграшки появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizhzhi-dityam-z-bagatoditnih-rodin-podaruvali-suchasni-gadzheti-ta-igrashki

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top