У Запоріжжі діють 238 «Пунктів Незламності», де під час холодів можна зігрітися на підзарядити гаджети

З 7 по 9 січня у Запоріжжі очікується погіршення погодних умов, зниження температури повітря. Нагадуємо, що у разі необхідності запоріжці можуть скористатися можливостями «Пунктів Незламності», які створені у місті.  Тут можна зігрітися, випити гарячого чаю чи кави, підзарядити ґаджети та, за потреби, отримати першу медичну допомогу.

Про це повідомляється на сайті міськради, передає 061.

На сьогоднішній день у Запоріжжі діють 238 «Пунктів Незламності». Зокрема це 170 міських пунктів, що облаштовані на базі закладів освіти та культури. Також функціонують 9 стаціонарних та 8 мобільних пунктів ДСНС, 44 обласних пункти. Крім того, 4 пункти облаштувала АТ «Укрзалізниця» та 3 – Пенсійний фонд України.

«»Пункти Незламності» у разі необхідності повністю готові до комфортного розміщення людей. Вони оснащені альтернативними джерелами електроенергії та тепла, там створені необхідні запаси питної води, медикаментів тощо. Крім того, організовані кімнати для відпочинку мам з дітьми та людей похилого віку.  За потреби ви можете скористатися можливостями «Пункту Незламності», який розташований найближче до вашого будинку», — зазначили в міськраді.

Про роботу найближчих до вас «Пунктів Незламності» можна дізнатися у міському контакт-центрі «15-80».

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Запорізькій області збільшилась кількість Пунктів незламності та матрезервів для ліквідації наслідків обстрілів.

Джерело: 061.ua

Источник: https://www.061.ua/news/3714763/u-zaporizzi-diut-238-punktiv-nezlamnosti-de-pid-cas-holodiv-mozna-zigritisa-na-pidzaraditi-gadzeti

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top