У Запорiжжi для орфанных больных волонтери організували розважальне дозвілля на ковзанці

В останній день лютого у світі відзначають Міжнародний день орфанних хворих. Це люди із особливими недугами, які у лікарській практиці зустрічаються вкрай рідко. В Україні до переліку орфанних внесені 294 діагнози.

Аби подарувати їм позитивні емоції та свою підтримку, волонтери організували розважальне дозвілля на ковзанці. Орфанними захворюваннями в медицині називають небезпечні для життя недуги, що зустрічаються рідше, ніж раз на 2000 тисячі осіб. У Запоріжжі пацієнти із унікальними діагнозами теж є. Наприклад, це – муковісцидоз — спадкова хвороба, яка супроводжується ураженням підшлункової залози і легень. Такі пацієнти потребують систематичної терапії і особливого графіку життя для підтримання здоров’я. Лікарі кажуть, хворим на муковісцидоз необхідна системна державна підтримка. Як для лікування, так і для соціальної реабілітації.

Сьогодні, у міжнародний день орфанних захворювань запоріжців із рідкісними патологіями волонтери запросили на спільне проведення дозвілля на ковзанці. Від наймолодших до більш дорослих: забавляння на ковзанці прийшлися до вподоби усім запрошеним. Дружня атмосфера єднання допомогла отримати позитивні емоції, які так необхідні для оздоровлення.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-dlya-orfannyh-bolnyh-volonteri-organizuvali-rozvazhalne-dozvillya-na-kovzantsi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top