У Запоріжжі для родин, які залишилися без виплат ВПО, пропонують інший вид допомоги

Фахівці соцзахисту населення в Запоріжжі проводять виїзні консультації, щоб допомогти переселенцям пройти верифікацію й поновити виплати. Для тих родин, які не можуть їх поновити, пропонується інший вид матеріальної допомоги.

Про це повідомляє Акцент з посиланням на міську раду.

Днями відбувся 9-й виїзд за місяць. Фахівці соцзахисту відвідали місце компактного поселення по проспекту Соборному, в якому зараз проживає 19 людей.

Як повідомила заступниця начальника управління соціальної підтримки населення департаменту соцзахисту населення Запорізької міськради Лілія Примушко, головна мета таких консультації – допомогти вимушеним переселенцям пройти верифікацію. Якщо людина цього не зробила, їй з березня припинено виплату допомоги на проживання. На сьогодні в Запоріжжі лише 26 відсоткам, а це 23 тисячі осіб ВПО, виплати продовжено автоматично. Всім іншим потрібно було пройти верифікацію.

Фахівці департаменту соцзахисту нагадують: для того, щоб пройти верифікацію, людині необхідно особисто звернутися до відділу прийому громадян управління соцзахисту, тому що через портал «Дія» не передбачено подання повторної заяви. Зараз у відділеннях соціального захисту продовжують прийом вимушених переселенців, які не встигли пройти верифікацію до квітня.

– Оскільки ця допомога є визначальною для економічної стабільності внутрішньо перемішених осіб, ми ходимо і вишукуємо тих, хто з якоїсь причини не пройшов верифікацію і не оформив допомогу. Надаємо таким людям консультацію та роз’яснення. Маємо вже результат нашої роботи – після наших мобільних консультацій понад 50 сімей оформили допомогу, – зазначила Лілія Примушко.

Разом з тим не всім родинам після верифікації продовжується виплата допомоги на проживання. Тож таким сім’ям фахівці департаменту соцзахисту міськради пропонують оформити допомогу як малозабезпеченим родинам. На сьогодні таку матеріальну підтримку вже оформили 1 200 родин. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-zaporizhzhi-dlya-rodin-yaki-zalishilisya-bez-viplat-vpo-proponuyut-inshij-vid-dopomogi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top