У Запоріжжі для вихованців пришкільних таборів проводять особливі дні

15 запорізьких шкіл беруть участь у проєкті «День з Зеленим центром»

У Запоріжжі стартував проєкт громадської спілки «Зелений центр Метінвест Запоріжжя». Проєкт «День з Зеленим центром» проводиться в навчальних закладах, в яких у літній час організовані пришкільні табори.

«День з Зеленим центром» Сьогодні «День з Зеленим центром» пройшов у загальноосвітній школі № 49 в Хортицькому районі.

Владислава Чепельова

— Це перша школа, в якій ми проводимо «День з Зеленим центром», — розповіла спеціаліст відділу управління проєктами громадської спілки «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» Владислава Чепельова. — Такі заходи ми проводимо у 15-и школах Запоріжжя. Саме 15 шкіл нами обрано не випадково. Це дуже символічне число, тому що нещодавно виповнилося 15 років компанії Метінвест. У розважальних заходах беруть участь учні з 1 по 4 класи, віком від 6 до 10 років. Всього проєкт охопить близько тисячі дітей.

зарядка для дітей

Менеджери спілки «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» підготували для школярів багато розваг та подарунків. У 49-й школі «День з Зеленим центром» розпочався із веселої зарядки. Під динамічну музику школярі повторювали прості вправи.

естафети для дітей

Після розминки діти розділилися на дві команди. Обрали назви для своїх команд: «Чарівні дерева» та «Супергерої». Хлопці та дівчата змагалися в естафетах. Вони бігали, стрибали, передавали м’яча. Школярі грали, а також брали участь у конкурсі малюнків.

Федір Поляков

— Я дуже люблю брати участь в естафетах, — зізнався учень 5-го класу Федір Поляков. — Мені дуже сподобалося! Було весело і цікаво. Щоб отримати подарунки, їх потрібно виграти. Тому я не здавався і активно брав участь в усіх конкурсах та естафетах. Я люблю подарунки і призи, а ще обожнюю солодощі.

подарунки для дітей

«День з Зеленим центром» завершився подарунками. Учасники отримали набори для малювання, настільні ігри, пазли, м’ячі та інше. Такі розважальні заходи відбудуться і в інших школах міста, де працюють табори.

Нагадаємо, в 2019-2020 навчальному році школа №49 стала одним з переможців другого сезону пізнавально-екологічного проєкту «Екошкола#зелений», який проводила громадська спілка «Зелений Центр Метінвест Запоріжжя». Навчальний заклад виграв інтерактивну зелену зону, яку облаштували в окремому кабінеті.

робимо українське екологічне м

Зазначимо, для підприємств Групи Метінвест екологічне питання є одним із найважливіших. Велику увагу компанія приділяє вихованню дітей. За 15 років своєї діяльності Метінвест реалізував дуже багато освітніх екологічних проєктів.

Читайте також: У запорізькій гімназії з’явиться Екоклас open-air.


Сообщение У Запоріжжі для вихованців пришкільних таборів проводять особливі дні появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizhzhi-dlya-vihovantsiv-prishkilnih-taboriv-provodyat-osoblivi-dni

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top