У Запоріжжі для заміни труб дорогу не руйнують

У Вознесенівському районі Запоріжжя аварійно-відновлювальна бригада виконує капітальний ремонт магістрального трубопроводу опалення

Магістральний трубопровід, який проходить по вулиці Новицького, був укладений ще в 1964 році. Його час від часу локально латали, приводили до ладу, але в цілому поважний вік труб давав про себе знати.

теплотраса

Як розповів директор Вознесенівської філії концерну “Міські теплові мережі” Олег Савін, в цьому році вони запланували провести капітальний ремонт магістрального трубопроводу опалення діаметром 720 мм.

Те, що їх плани були правильними, підтвердили гідравлічні випробування, які трубопровід не витримав. Треба замінити 96 метрів.

Савін Олег

Роботи проводяться  в районі перехрестя вулиць Якова Новицького та Незалежної України.

теплотраса

— У нас є можливість проводити заміну труб на магістральному трубопроводі до початку опалювального сезону, — розповів директор Вознесенівської філії концерну “МТМ”. — Роботи виконуються в непрохідному каналі з використанням попередньо ізольованих стальних труб в захисній поліетиленовій оболонці. Роботи проводяться без розриття дорожного полотна, що ускладнює нашу роботу, але не заважає руху автотранспорту.

теплотраса

Як зазначив Олег Савін, впровадження попередньо ізольованих труб дозволяє істотно знизити теплові втрати та дає можливість сталого забезпечення теплоносія від котельні по вул. Адмірала Нахімова споживачам. Тепло по цьому магістральному трубопроводі надходить в 161 житловий будинок, 7 дитсадків та 4 школи.

теплотраса

Роботи біля будинку по Незалежної України, 78 розпочалися два тижні тому. За цей час демонтовані і вивезені старі труби.

— Аварійно-відновлювальна бригада проводила монтаж нових труб, зварювала стики і вони проштовхувались під дорожнім полотном, — розповів Олег Савін. — Сьогодні ще опускали труби. Після завершення зварювальних робіт якість зробленого зварювального шва перевірять.

теплотраса

Бригади працюють позмінно, по 12 годин. Роботи на цій ділянці магістрального трубопроводу ще приблизно на півтора тижні.

теплотраса

За словами Олега Савіна, пріоритет по проведенню ремонтних робіт — від котельні на Адмірала Нахімова і далі.

теплотраса

Фото Олександра Прилепи

Читайте також:  У Запорізькій області виведений з ладу ще один залізничний міст

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


теплотраса
теплотраса
теплотраса
теплотраса
теплотраса
теплотраса

Сообщение У Запоріжжі для заміни труб дорогу не руйнують появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizhzhi-dlya-zamini-trub-dorogu-ne-ruynuyut

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top