У Заводському районі Запоріжжя розпочався капітальний ремонт трамвайного переїзду на перехресті Південного шосе та вулиці Калібрової. Роботи тут не проводилися десятки років.
Про це повідомили у Запорізькій міськраді.
На цьому трамвайному переїзді мають замінити 65 метрів трамвайних колій та викласти бруківкою 140 квадратних метрів покриття.

За словами генерального директора КП «Запоріжелектротранс» Володимира Сухачова, завершити роботи планують до 25 червня.
Нагадаємо, як раніше повідомляв МИГ, загалом цього року КП «Запоріжелектротранс» планує виконати капітальний ремонт п’яти трамвайних переїздів.
На першому з них – на перехресті вулиці Патріотичної та бульвару Центрального – роботи вже завершені, а рух трамваїв відновлено.
Тепер стартував ремонт на перехресті Південного шосе та вулиці Калібрової.
Також у 2026 році у Запоріжжі планують відремонтувати трамвайні переїзди ще на таких перехрестях:
вул. Поштова – вул. Левка Лук’яненка;
вул. Поштова – вул. Академіка Чабаненка;
вул. Поштова – вул. Троїцька.
Сообщение У Запоріжжі до кінця червня капітально відремонтують ще один трамвайний переїзд появились сначала на Газета МИГ.