У Запоріжжі готують до відкриття Центральний та Критий ринки

Нагадаємо, що сьогодні на засіданні Уряду було прийняте рішення, яке дозволяє відкриття на території України аграрних і продовольчих ринків за умови дотримання санітарних норм.

У міськвиконкомі відбулося засідання робочої групи, яка розглянула ситуацію з відновленням роботи комунальних та приватних продовольчих і аграрних ринків з 1 травня. Про це повідомляють в пресслужбі мерії.

Представники Держпродспоживслужби розпочали перевірку готовності міських комунальних ринків до роботи. Спочатку перевірятимуть Центральний та Критий ринки.

Пізніше перевірятимуть та відкриватимуть й інші міські ринки.

Приватні продовольчі ринки мають право відновити роботу з того дня, коли це буде дозволено Постановою Кабінету Міністрів України.

Роботу ринків щоденно перевірятимуть мобільні групи. У їх складі будуть представники Держпродспоживслужби, поліції, районних адміністрацій, інспекції з благоустрою.

Сообщение У Запоріжжі готують до відкриття Центральний та Критий ринки появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-gotujut-do-vidkrittja-centralnij-ta-kritij-rinki.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top