У Запоріжжі готують до відкриття нову сімейну амбулаторію

Амбулаторію сімейного лікаря на вул. Новокузнецькій будують вже третій рік. На її відкриття чекає більше 30 тисяч жителів Південного мікрорайону. Фірма, що виграла тендер на будівництво, з роботами не квапилась. Кілька місяців тому міська влада змінила підрядника, тож є надія, що у цьому році амбулаторія запрацює. Приміщенням для амбулаторії став перший поверх житлового будинку. Тож робіт тут чимало. Зокрема, ремонти у кабінетах лікарів, прокладання інженерних мереж, встановлення освітлення та пожежної сигналізації. Стяжку для підлоги, зроблену попереднім підрядником, довелось переробляти. Бо підвал під амбулаторією підтоплює, і спершу необхідно зробити гідроізоляцію. Будівельники кажуть: у визначені терміни все виправлять.

Підрядна організація, якій доручено завершити ремонт, вже виконала значну частину робіт. Перевірити якість приїхав заступник міського голови — Анатолій Пустоваров. Каже, ремонтом задоволений, та все ж будівельникам варто пришвидшитись.

У цій амбулаторії працюватимуть 14 сімейних лікарів, також планують залучити вісім інтернів. Така кількість спеціалістів дозволить зробити обслуговування швидким, і не менш якісним. З цією ж метою,» тут встановлять сучасне медичне обладнання, комп’ютери та нові меблі. Лікарі задоволені. Особливо зручним називають зонування приміщення.

Після завершення ремонтних робіт будівлю введуть в експлуатацію, після чого амбулаторія прийматиме пацієнтів. Другим етапом стануть роботи ззовні, а саме — реставрація фасаду і ганку, зведення пандуса та благоустрій території.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-gotuyut-do-vidkrittya-novu-simejnu-ambulatoriyu/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top