У Запоріжжі гривні на допомогу ЗСУ в скриньку кидали і малюки

Гроші на допомогу ЗСУ збирали під час волонтерсько-мистецької акції на площі Маяковського

Біля Фонтану життя відбувся концерт «Music above the war» , у якому взяли участь гурти Gin Morning band та Кальян-Сіті. Прозвучали популярні українські пісні та авторські композиції.

концерт на Маяковского

Зокрема, прозвучали пісні з репертуару відомих українських виконавйців та гуртів — “Вільна”, “Не стидайся”, “Де би я не був”, “Я не здамся без бою”, “Гуси”, “Дежавю”, “Вона”, “Файне місто Тернопіль”, “Нічия”, “Надія є”, “Ти ж мене підманула”.

концерт на Маяковського

Виконавці разом з публікою співали “Червону руту”, “Ой, у лузі червона калина”, “Горить, палає техніка ворожа” і “Все буде добре”.

Бойко

Як зазначив лідер гурту Кальян-Сіті Андрій Бойко, біля Фонтану життя вони виступають вже не вперше. Під час концерту збирають кошти на потреби ЗСУ. Скриньку розміщають у футлярі для гітари.

концерт на Маяковського

Варто зазначити, що запоріжці активно кидали гроші. Причому не тільки дорослі, а й юні запоріжці. Разом наближаємо перемогу!

«Артисти не тільки виконували сольні номери, а й колаборували між собою. Дуже крутий досвід, коли гурти не просто грають окремо один від одного, а створюють на сцені щось спільне та потужне.

концерт на Маяковського

Весь час, поки артисти виступали на сцені, проводився збір коштів на потреби ЗСУ. Кожен охочий міг пожертвувати гроші для наших хлопців та дівчат на фронті.

концерт на Маяковського

Віримо, що таких концертів буде ще більше. Музика єднає серця», — повідомляється на сторінці Туристично-інформаційного центру.\

концерт на Маяковського

Фото Олександра Прилепи

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Сообщение У Запоріжжі гривні на допомогу ЗСУ в скриньку кидали і малюки появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizhzhi-grivni-na-dopomogu-zsu-v-skrinku-kidali-i-malyuki

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top