У Запоріжжі хочуть покласти край евакуаційному «бізнесу». Фото

З 1 лютого 2024 року не лише деяким категоріям внутрішньо переміщених осіб (ВПО) скасовуються виплати. Дійшло навіть до евакуаційних вагонів. Все через те, що деякі персони попросту почали цим зловживати: їздили на захід країни, отримували виплати та одразу ж повертались.З 1 лютого гроші будуть виплачуватись на особовий рахунок протягом 10 днів, а не одразу готівкою в Укрпошті, як це було раніше. Про це сьогодні повідомили реєстраційні  співробітники на залізничному вокзалі Запоріжжя-1.
«Втім не дивлячись на це в останні дні тенденції зі збільшення черг на так звану «туристичну евакуацію» лише збільшується. Є такі що приходять сюди вже не один раз — ми їх знаємо. Доводиться відмовляти», — кажуть співробітники.

Провідники жаліються що серед жінок та дітей у вагон намагається потрапити й дуже специфічний контингент.
Те, що люди почали зловживати виплатами ВПО, врешті решт помітили і можновладці.

«У Запорізькій області зареєстровано 232 тисячі ВПО. І по всім ним потрібно провести перевірку
232 тисяч ВПО, з них близько 20 тисяч – внутрішньо переміщені особи в межах Запорізького району. Є певний ризик зловживання деякими громадянами гарантіями, які забезпечує держава для ВПО.
Зараз проводяться перевірки, і якщо виявляють такі випадки, будуть порушуватись питання про скасування відповідних виплат. Крім цього, таким особам будуть виставлені рахунки на повернення до державного бюджету раніше отриманих виплат. Допомогу мають отримувати лише ті, хто її насправді потребує», — впевнений заступник голови ЗОДА Євген Мироненко.

Славко Твердохліб, фото автора

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-khochut-poklasty-kray-evakuatsiynomu-biznesu-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top