У Запоріжжі кандидати Партії Порядок вшанували пам’ять захисників усіх поколінь

Представники політичної партії поклали квіти до пам’ятних меморіалів

14 жовтня Запоріжжя святкує День визволення від німецько-фашистських загарбників. Сьогодні також в Україні відзначають День захисника, День українського козацтва і Покрову Пресвятої Богородиці.

У цей святковий день кандидати від Партії Порядок вшанували пам’ять визволителів та захисників Запоріжжя усіх часів.

Аллея Бойової Слави

Представники політичної сили поклали квіти до меморіального комплексу «Переправа», а також до меморіалів на Алеї Бойової Слави та «Скорботна мати».

Єгор Семенков

— Хочеться привітати всіх із Днем визволення Запоріжжя від нацистських загарбників, — сказав голова обласної організації Партії Порядок Єгор Семенков. – Без цього свята ми би сьогодні не змогли відзначати День захисника України. Наше покоління повинно пам’ятати про це. Я часто згадую розповіді свого батька про те, як Дніпро був червоний від крові. Тоді загинуло дуже багато людей. Ми повинні пам’ятати та цінувати перемогу – визволення нашого міста. Саме завдяки захисникам, військовим усіх часів ми сьогодні маємо можливість жити на вільній землі, розбудовувати рідне місто, мріяти про майбутнє у великій та міцній українській родині.

Меморіальний комплекс «Переправа»

Меморіальний комплекс «Переправа» — дуже символічне місце. Тут у жовтні 1943 року радянські війська форсували Дніпро, звільняючи Запоріжжя.

Юлія Погребняк

— Під час операції «Переправа» загинуло понад 500 тисяч людей, — відзначила кандидатка в депутати Запорізької обласної ради від Партії Порядок Юлія Погребняк. — Ми повинні пам’ятати це та пишатися тим, що в наших жилах тече кров переможців.

покладання квітів до меморіалу на Алеї Бойової Слави

Кандидати в депутати від Партії Порядок також поклали квіти до меморіалу на Алеї Бойової Слави.

 Олена Дудар

— Разом із нашою командою, політичною Партією Порядок, ми віддали шану нашим захисникам, які визволяли Запоріжжя, — підкреслила лідерка міської команди Партії Порядок Олена Дудар. — Наше місто – величне. Історичні події, які відбулися 77 років тому, показали, що Запоріжжя є бойовим містом. Це були і кроваві, і трагічні моменти нашої історії, але ми вистояли. Відбудовані заводи і будинки, школи і дитячі садки – це трудовий подвиг, який в післявоєнні роки зробили жителі міста та ветерани. Таке ж завдання сьогодні стоїть і перед нами. Об’єднавшись разом ми повинні повторити їх подвиг: відродити місто, зробити його комфортним, безпечним та красивим.

меморіалу «Скорботна мати»

Представники Партії Порядок також поклали квіти до меморіалу «Скорботна мати», де поховано майже півтори тисячі загиблих воїнів.

 Микола Зінченко

— Ми вшановуємо пам’ять усіх захисників і Запоріжжя, і України, всіх поколінь, — сказав кандидат у депутати Запорізької обласної ради від Партії Порядок Микола Зінченко. — Доки ми пам’ятаємо, ми маємо право на майбутнє. Отже, об’єднуємося за ради майбутнього.

Представники Партії Порядок мають намір зберегти пам’ять про подвиги героїв та об’єднатися, щоб захистити рідне місто.

Представники цієї політичної сили закликають запоріжців прийти на дільниці 25 жовтня та зробити правильний вибір, підтримавши кандидатів від Партії Порядок.

Читайте також: Кандидати Партії Порядок розповіли, як правильно проголосувати на місцевих виборах.

Фото: Александр Прилепа

захисників


Сообщение У Запоріжжі кандидати Партії Порядок вшанували пам’ять захисників усіх поколінь появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizhzhi-kandidati-partiyi-poryadok-vshanuvali-pam-yat-zahisnikiv-usih-pokolin

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top