У Запоріжжі керівник військомату підозрюється у підробці офіційних документів

З метою завищення службових показників та отримання премії очільник військкомату складав та видавав постанови з неправдивими відомостями про адміністративні правопорушення за порушення правил військового обліку.

За інформацією ГУНП в Запорізькій області, викритои начальника одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Запоріжжя на підробці документів. Під час розслідування встановлено, що керівник військкомату під час розгляду справ про адміністративні правопорушення, передбачені ст. 210 (Порушення призовниками, військовозобов’язаними, резервістами правил військового обліку) Кодексу України про адміністративні правопорушення, підробляв документи.

Зокрема, за відсутності протоколів про адміністративне правопорушення складав та видавав адміністративні постанови з неправдивими відомостями. Всього він встиг підробити 18 офіційних документів.

Правоохоронці зібрали достатньо доказів причетності фігуранта до злочинної діяльності.

«Йому повідомлено про підозру у вчинені злочину, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК (Службове підроблення). Санкція статті передбачає штраф від двох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років», — повідомили у поліції.

Источник: https://forpost.media/vijna/u-zaporizhzhi-kerivnyk-viyskomatu-pidozriuietsia-u-pidrobtsi-ofitsiynykh-dokumentiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top