У Запоріжжі кінотеатр проводить ребрендинг (ФОТО)

Протягом першого року повномасштабного вторгнення кінотеатр ім. Довженка працював як волонтерський центр та гуманітарний штаб, але з квітня 2023 року відновив покази фільмів. Наразі кінотеатр ім. Довженка працює на повну силу, і разом з тим проводить ребрендинг. Керівництво закладу розповіло, що змінилось та що нового готують для глядачів.

Повноцінна робота кінотеатру після річної перерви стартувала з українського мультфільму «Мавка. Лісова пісня». Цей показ став знаковим для кінотеатру, адже тепер у пріорітеті саме фільми українського виробництва. Причому не тільки показ, але й залучення аудиторії до спілкування з авторами стрічок.

Для цього в кінотеатрі регулярно стали проводити творчі зустрічі зі знімальними командами фільмів, а також майстер-класи для кіноаматорів від професіоналів.

— Відбулися творчі зустрічі з режисерами фільмів «Люксембург, Люксембург», «Батько», » Довбуш». Майстер-клас для запоріжців провів аніматор стрічки «Мавка. Лісова пісня» Олег Маломуж. Ми приділяємо цим активностям велику увагу, щоб глядач міг не тільки подивитись кіно, але й поспілкуватися з творцями, — розповіла в.о. директора КП «Кінотеатр ім. Довженка» Анна Фокіна.

Окрім того, глядачі тепер можуть бачити оновлену сторінку кінотеатру в соцмережах. Тепер там публікують кіноафіші, прем’єри, роблять огляд кінострічок та проводять конкурси з призами.

Нещодавно в фоє кінотеатру ім. Довженка знов запрацював кінобар, де глядачі за традицією можуть купити поп-корн.

Наразі в кінотеатрі разом зі світовими прем’єрами можна подивитись також два українських фільми — «Я, Победа та Берлін» на основі біографічної книги Андрія Кузьменка та оскароносний «20 днів у Маріуполі», який в Запоріжжі можна побачити тільки в кінотеатрі ім. Довженка.

— Серед глядачів ці фільми користуються великим попитом — зал постійно повний. Ми бачимо, що попит на українські фільми зростає. Відчувається, що запоріжцям хочеться більше підтримувати своє, вітчизняне, і що взагалі є інтерес до кінематографу, до хороших фільмів. І це говорить про те, що навіть попри війну, людям хочеться надалі культурно збагачуватись та бути на одній хвилі зі світом, — додала Анна Фокіна.

Всього за 2023-й рік в кінотеатрі ім. Довженка показали 132 фільми, які подивились 24 505 глядачів, відбулось 5 творчих зустрічей. Наразі тривають перемовини щодо нових зустрічей з представниками української кіноіндустрії, а найближчим часом запоріжців чекає ще одна українська прем’єра — фільм «Залишайся онлайн». Дирекція кінотеатру радить слідкувати за анонсами в соцмережах.

Підписуйтесь на Акцент в

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Источник: https://akzent.zp.ua/u-zaporizhzhi-kinoteatr-provodit-rebrending-foto/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top