У Запоріжжі контррозвідка СБУ викрила банду, яка незаконно легалізувала іноземців в Україні

Контррозвідка Управління Служби безпеки України в Запорізькій області викрила і припинила діяльність групи осіб, які займались протиправною легалізацією іноземців в нашій країні. Серед «клієнтів» були  вихідці з країни-агресора та держав так званого «міграційного ризику».

Оперативники спецслужби встановили, що члени вказаної групи «допомагали» іноземцям нелегально в’їхати в Україну. Вони виготовляли «клієнтам» підроблені офіційні документи: візи, паспорти, посвідки на проживання іноземців в Україні.

При цьому, частина іноземців оформила документи навіть не перебуваючи у нашій країні. Проте, з отриманими підробками вони могли безперешкодно перетинати державний кордон України, а також виїжджати до країн ЄС.

Своїх клієнтів ділки підшукували через особисті зв’язки, а також на спеціалізованих інтернет-форумах. Оплату за «послуги» вони одержували готівкою або через банківські карткові рахунки.

Вартість такої «послуги» становила від 500 до 2000 доларів США, в залежності від типу документа і термінів його оформлення.

За даними пресгрупи УСБУ в Запорізькій області, злочинною схемою могли скористатися спецслужби російської федерації з метою забезпечення безперешкодного перебування на території України осіб, яких залучено до проведення підривної діяльності в межах повномасштабної агресії проти України.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-kontrrozvidka-sbu-vykryla-bandu-iaka-nezakonno-lehalizuvala-inozemtsiv-v-ukraini.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top