У Запоріжжі концерн «Міські теплові мережі» завершує проект приєднання 40 невеликих котелень до дев’яти основних

Забезпечення теплом жителів кількох будинків та судноремонтного заводу. Таке навантаження було на котельню по вулиці Глісерній ще в середині 90х років. З часом завод відмовився від послуг. Котельна працювала не на повну потужність. Тому концерн “Міські теплові мережі” переобладнає її на центральний тепловий пункт.

Зараз котельня обслуговує трохи більше тисячі жителів восьми прилеглих будинків, навчальний заклад та адмінбудівлю. Всі вони вже з наступного опалювального сезону мають відчути зміни.

Замість застарілого обладнання у котельні встановили нові насоси та теплообмінний апарат, а також проклали майже півтора кілометри трубопроводу. Центральний тепловий пункт по вулиці Глісерній приєднали до котельні по вулиці Святого Миколая. Для цього їх з’єднують трубопроводом.

Роботи тут розпочали у листопаді 2018-го. Зараз їх майже завершили. За словами працівників концерну, нові труби мають прослужити приблизно 50 років.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-kontsern-miski-teplovi-merezhi-zavershuye-proekt-priyednannya-40-nevelikih-kotelen-do-dev-yati-osnovnih/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top